czwartek, 19 czerwca 2014

Bal gimnazjalny

Hej wszystkim! :) Nareszcie doczekaliśmy się kilku wolnych dni, a za tydzień już koniec roku. Zdecydowanie nakręca mnie to pozytywnie, a Was? Wczoraj odbył się bal trzeciej klasy gimnazjum, na który moja klasa dostała zaproszenie. Razem z Jagodą, Kasią i Oliwią postanowiłyśmy się na niego wybrać. Dla Kasi była to wyjątkowa okazja, bo przyszła w sukience, co dla niej jest naprawdę niezwykłą rzeczą. Nie ukrywam, że nie znosiła ona tego typu ubrań... Miejmy nadzieję, że ta odmiana będzie trwać dłuższy czas. 


A wracając do balu. Przyznam, że nie bawiłam się zbyt dobrze. W trzeciej klasie jest dość mało osób, a z naszej klasy przyszło chyba dziesięć osób, także nie było dużo ludzi. To nie było zbytnio nasze towarzystwo, dlatego większość imprezy spędziłyśmy na robieniu sobie zdjęć przed szkołą i na boisku, a później przyszłyśmy do mnie do domu. 
Kasia z Oliwią nie posiedziały u mnie długo, za to Jagoda została jeszcze trochę. Co jak co, ale kiedy my się spotykamy nie można się z nami nudzić. Zawsze potrafimy coś wymyślić. Wczoraj akurat wpadłyśmy na pomysł nagrania vlog'a i udałoby się nam, gdyby nie fakt, że było już ciemno i kiedy nagrałyśmy filmik w ogóle nie było nas widać. Ale nie poddajemy się, nagramy następnym razem! Drugim naszym pomysłem było robieniu sobie zdjęć w skoku i patrzenie na nasze głupie miny. Nie wszystkie z nich nadają się do opublikowania, ale nie ukrywam, że mieliśmy niezły ubaw i frajdę. 

Żakiet - Sheinside / Sukienka - Sheinside / Buty - rynek 


Mile spędziłam ten dzień, naprawdę :) W niedzielę, jak pisałam w poprzednim poście, byłam razem z moim klubem na turnieju w Piotrkowie Trybunalskim. Moja formacja, jako jedna z trzech klubu do którego uczęszczam, zajęła drugie miejsce, natomiast pozostałe dwie, drugie i trzecie. Nasz trener, Konrad, powiedział, że jak dla niego i tak wygraliśmy i jest z nas dumny, więc my z siebie też. Dla mnie KoBoS Dance i tak jest najlepszym klubem :) 

Mimo tak zabieganego miesiąca, spełniło się wiele moich marzeń i bardzo się tego cieszę. A w sierpniu spełni mi się kolejne, ale nie chcąc zapeszać, wspomnę o tym kiedy indziej. 
Buziaki kochani :) 

5 komentarzy:

 1. Ślicznie wyglądałyście :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny post + genialnej jakości zdjęcia :)
  + miałyście śliczne sukienki.
  http://lisaandnel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń


 3. u mnie w szkole nie chcieli zrobić balu ;c


  fashionable-sophie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. o bal gimnazjalny ..... ja miałam bal szóstoklasisty..i był mega udany..

  pozdrawiam <3

  http://livia-livcia.blogspot.com/ --i zapraszam do siebie <3

  OdpowiedzUsuń

Zaglądam tylko do osób, którzy szczerze komentują!
Nie toleruję obserwacji za obserwację - jeśli podoba Ci się mój blog, zaobserwuj go!
Zostaw na końcu swojego komentarza link, chętnie do Ciebie zajrzę! :)