wtorek, 10 lutego 2015

Pobyt w Zakopanym

Cześć! Nareszcie znalazłam chwilkę, by móc do Was napisać. Ostatnie dni były bardzo zabiegane, a w domu na spokojnie spędziłam tylko dwa dni. Ferie praktycznie się kończą, a ja nie miałam kiedy odpocząć. Z drugiej strony to chyba lepiej, ponieważ nie zmarnowałam połowy wolnych dni na ślęczenie przed komputerem.
Dwa dni przed rozpoczęciem ferii, dołączyliśmy do mojej kuzynki, która ze swoimi rodzicami wynajęła apartament w Zakopanym. Byłam pierwszy raz w górach w zimie i co prawda trzy dni, ale mogę Wam śmiało powiedzieć, że było przecudownie. Uwielbiam góry zimą. Te piękne widoki! W pierwszy dzień przeszliśmy się po Krupówkach i wjechaliśmy kolejką na Gubałówkę. W drugi dzień natomiast wybraliśmy piechotą w góry. Busem dojechaliśmy do Kuźnic, a następnie ruszyliśmy niebieskim szlakiem przez Boczań w stronę schroniska "Murowaniec". Nie chcieliśmy iść do samego końca, najważniejsze było dla nas po prostu przejść się po górach. Kiedy zeszliśmy na dół, postanowiliśmy się trochę rozgrzać, dlatego wstąpiliśmy na gorącą czekoladę do Zajazdu Górskiego. Później odwiedziliśmy stocznię, czyli miejsce obowiązkowe ze względu na zafascynowanie skokami, moje i mojego taty. Akurat trafiliśmy na treningi skoczków, a mojemu tacie udało się zobaczyć Dawida Kubackiego. Szczęściarz :( Dalej ruszyliśmy szlakiem "Pod ryglami", po którego pokonaniu miałam zdecydowanie dość. Zmarznięci i wykończeni wróciliśmy do apartamentu.

 Trzeciego dnia, wyjechaliśmy koło dziesiątej, żeby ominąć stania w korkach na Zakopiance. Szkoda mi było wyjeżdżać, bo napadało sporo śniegu i było tak pięknie. Po drodze oczywiście musiałam zrobić zdjęcia widokom, które mijaliśmy. 


A wy jak spędziliście swoje ferie? Byliście kiedyś w górach? Pojechalibyście? 

Całuski, Diallerr x

10 komentarzy:

 1. o jejku jakie piękne widoki *.*
  http://wika-moda.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. fajny blog :)
  http://cieszymordkaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. w zasadzie to można powiedzieć, że mieszkam w górach :D w Zakopanym byłam raz i zakochałam się w tym miejscu!
  ♡ paaula-fotografia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. O rany! Jak ja dawno nie byłam w Zakopanem, chyba z 5 lat temu ostatni raz, a mieszkam 2h jazdy samochodem od tego cudowne miasta! Muszę się wybrać w ferie! :D

  Mój blog- ultradefenceless

  OdpowiedzUsuń
 5. Zazdroszczę, że tak spędziłaś ferie ;) Świetne zdjęcia.

  Zapraszam do mnie!

  OdpowiedzUsuń
 6. zakopane to cudowne miejsce ;) ja dopiero rozpoczynam moje feire ;)
  zaobserwowałam i zapraszam
  http://jtere.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Moja czapka taka sławna. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale przepięknie.. :) Ciekawe że nigdy nie byłam jeszcze w naszych Polskich górach...

  OdpowiedzUsuń

Zaglądam tylko do osób, którzy szczerze komentują!
Nie toleruję obserwacji za obserwację - jeśli podoba Ci się mój blog, zaobserwuj go!
Zostaw na końcu swojego komentarza link, chętnie do Ciebie zajrzę! :)